Skip to main content

První kolo extraligy mužů

Sobotní první kolo extraligy nabídlo skvělá utkání a dramatické momenty. Tento rok je extraliga koncipována tak, že se ve dvoukolové základní části utká každý tým s každým. Celkem je přihlášeno 9 týmů, což znamená 4 zápasy na každé kolo. My jsme toto kolo okusili Hranice, Liberec, Hradec Králové a USK Praha. Domníváme se, že jsme se utkali se dvěma papírově lepšími a dvěma slabšími týmy.

ME seniorů - Petr Mladý

Posted in

V chorvatském Záhřebu skončilo (pro ČR zásluhou Renaty Zachové velmi úspěšné) Mistrovství Evropy v judu seniorů. Z našeho klubu se na této vrcholné akci představil ve váze do 81kg Petr Mladý, který si nominační kritéria splnil splnil již vloni ziskem 5.místa na MSJ.

Posted in

A po úspěšném vystoupení na ČP Ostrava jsme samozřejmě nezaháleli a zůstali na tréninkovém kempu, kterého se pod vedením trenérů Švece a Trávníčka zúčastnili skupiny U18 a U16 :-)

66 kg Michalica Marek Bez um. 0/1

73 kg Pospíšil Matěj 1. Místo 5/0 (Pod vedením osobního kouče Matyáše Vykoupila)

90 kg Jakš Adam 2.

OTC Nymburk

Posted in

V Nymburku právě probíhá každoroční OTC. Letos, v olympijském roce, je účast mimořádně kvalitní :-) Plejádu Mistrů světa a olympijských vítězů doplňují také naši Petr Mladý a Tomáš Waldsberger – tak kluci s chutí do toho, sportu zdar pořádně mákněte!!!

SKKP olllle :-)

Jarda

Grand Prix Linz - muži

Posted in

Víkendový turnaj Grand Prix v Linci, který byl zejména zásluhou Lukáše Krpálka pro české judo velmi úspěšný, absolvoval také náš závodník Petr Mladý. V kategorii do 81kg, která byla obsazena 56 závodníky narazil v prvním kole judistu z Velké Británie Lachlana Moorheada.

Faktury MČR dorost BRNO únor 2024

Posted in

Faktury jako doklad o zaplacení startovného naleznete zde

European open muži - Petr Mladý

Posted in

Maďarský Gyor hostil European open mužů, kde se ve váze do 81kg představil Petr Mladý. Ten bohužel ve svém prvním zápase podlehl po prodloužení svému soupeři z Kazachstánu a byl vyřazen :-( Další možnost se ukázat bude mít Mlaďas za 14dní ve Varšavě :-)